Стрічку перерізали діти: в Козятині відкрили новий «Інклюзивно-ресурсний центр»

Стрічку перерізали діти: в Козятині відкрили новий «Інклюзивно-ресурсний центр»
  • Сьогодні, 19 серпня, відбулось відкриття нового приміщення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козятинської районної ради для дітей з особливими освітніми потребами, яке розташовано за адресою м. Козятин вул. Незалежності, 75 (бувше дитяче відділення)
  • Всі послуги надаються безкоштовно.
  • Про це повідомляє козятинська районна рада

 

За офіційною інформацією райради, заклад оснащений сучасним інтерактивним обладнанням, завдяки якому є можливість розвивати у дітей усі пізнавальні процеси, підвищувати рівень мотивації до пізнавальної та навчальної діяльності.

У центрі, директром якого є Лілія Сушко, створені та обладнані спортивна кімната, сенсорна кімната, в якій діти можуть розслабитись, зосередитись та підготуватись до роботи в группах, кабінети для індивідуальних та групових занять практичного психолога, логопеда, реабілітолога.
— З метою оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру виділена відповідна субвенція з державного бюджету в розмірі 180 700,00 грн., тому для забезпечення якісної роботи закуплено: мультимедійне обладнання; комп’ютерне обладнання; (4 ноутбуки, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), ламінатор); меблі; додаткове обладнання, — йдеться в повідомленні

Нагадаємо, для інклюзивного центру 18 грудня 2019 року придбали спеціалізований автомобіль за кошти державного бюджету у співфінансуванні з районним бюджетом.
Загалом для проведення ремонту в приміщенні ІРЦ виділили близько 600 тис.грн.
Відповідно до заяв та необхідного пакету документів від батьків, зареєстровано 109 дітей, які пройшли комплексну оцінку розвитку дитини та 30 повторних оцінок. Додамо, що на даний час на інклюзивній формі навчається 29 дітей у закладах освіти району та Глуховецької ОТГ, з них 6 дошкільнят. В ІРЦ отримують психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги. Всі послуги надаються безкоштовно.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up