Субсидії і допомоги: в області звітують про вчасне профінансування

Субсидії і допомоги: в області звітують про вчасне профінансування

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Олександр Мельник проінформував щодо використання коштів субвенції на новий опалювальний період.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА

У понеділок, 9 листопада, в онлайн режимі відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням першого заступника голови ОДА Наталі Заболотної

Як повідомив заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Олександр Мельник , автоматичному перерахунку субсидій в області  підлягало 127 тис домогосподарств, розраховано вже 125 тис 200 (98%).

За жовтень житлову субсидію в грошовій формі розраховано для 41 тис домогосподарств  на 96 млн грн. Також на жовтень пільги на житлово-комунальні послуги (придбання твердого палива, скрапленого газу) нараховано для 74 тис пільговиків на 36 млн грн.

«Все фінансується, кошти люди отримують. Щодо пакунку малюка: станом на 6 листопада поточного року,  для виплати грошової компенсації вартості пакунку поступила 3 тис.381 заявка. кількість осіб, яким призначено грошову компенсацію становить 2 тис 535 осіб», – повідомив Олександр Мельник.

Опитування

Отримали субсидію за жовтень?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up