"Сучасні заклади освіти": наше залізничне училище нагородили Дипломом та золотою медаллю

"Сучасні заклади освіти": наше залізничне училище нагородили Дипломом та золотою медаллю
  • Козятинське МВПУЗТ отримало Золоту медаль на Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та виставці освіти за кордоном «World Edu»Т
  • Творча група закладу під патронатом директора училища Андрія Стецюка працювала над проєктною роботою з тематичної номінації «Розвиток партнерства освіти й бізнесу як стратегічний ресурс підготовки конкурентноспроможного фахівця»

Днями у Київському Палаці спорту компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України провели Дванадцяиу міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» й виставку освіти за кордоном «World Edu».

Про це йдеться на офіційній сторінці закладу

Творча група Козятинського міжрегіонального вищого професійного училище залізничного транспорту під патронатом директора училища Андрія Стецюка (укладачі проєкту: Коломійчук Олена Олександрівна - заступник директора з навчальної роботи, Осіпчук Лариса Василівна - заступник директора з виховної роботи) працювала над проєктною роботою з тематичної номінації «Розвиток партнерства освіти й бізнесу як стратегічний ресурс підготовки конкурентноспроможного фахівця».

Журі високо оцінило представлений проєкт – навчальний заклад нагороджений Дипломом та ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ.

Також додамо, що Козятинське МВПУЗТ є членом Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю, Головою якої є директор нашого училища Стецюк Андрій Олексійович. В рамках Асоціації в номінації «Психологічний супровід освітніх реформ у діяльності психологічної служби» була представлена конкурсна робота, яка нагороджена ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ.

- Ці нагороди підтверджують, що в Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту надає своїм здобувачам якісну освіту, орієнтовану як на кращий український досвід, так і на перспективні здобутки європейських освітніх закладів! Щиро дякуємо членам творчих груп, які працювали над конкурсними роботами й вітаємо переможців! Зичимо успіху, творчості, наснаги для подальшій співпраці й пошуку спільних шляхів для удосконалення навчально-виховного процесу відповідно до вимог часу! - пише адміністрація училища

Студенти залізничного училища перемогли на Всеукраїнській олімпіаді
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up