Судове засідання призначене!

Судове засідання призначене!
А тепер нехай розкаже, що він працює, де і як, і на кого

Відповідач: В. Слободянюк. Предмет розгляду — корупція. Суддя — Проць В.А., каб. №6, 20 вересня 2017 року о 16 годині в Козятинському суді

Невеличка, але дуже знакова прелюдія для всієї громади Козятинського району, можливо, завершиться наступної середи, 20 вересня, о 16 годині. Про це відомо з офіційного сайту Козятинського районного суду. Засідання відбудеться під головуванням поважного судді Проць В.А. в кабінеті номер 6 на першому поверсі (ліве крило). Розглядатимуть справу голови райради Віктора Слободянюка. У стрічці “предмет розгляду” вказано одним словом КОРУПЦІЯ.

Засідання відкрите, тому немає перешкод долучитись до справи спостерігачами, не заважаючи судді предметно публічно розглянути справу та ухвалити рішення згідно з  Законом.

Ми провели невеличке  опитування громадян міста Козятина. Ставили лише одне питання: “Що ви знаєте про суддю пана Проця?” На наше здивування, люди дуже добре обізнані, хто судді в місті Козятині. Одним із них назвали пана Проця. Приємно було чути, що суддя толерантний фаховий спеціаліст, що знає і дорожить своєю професією і йому варто довіряти. Люди стверджують, що він неодноразово заявляв самовідводи при можливості конфлікту інтересів. Тому довіра до нього, як судді, беззаперечна.

Будемо чекати судового рішення, що відповідає вимогам закону. Однак є сумніви щодо пана Віктора Слободянюка — що він включить на цей раз? Бо “дурку” вже прогнав та  включив у підконтрольній йому газеті.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up