Святкування за 20 тисяч

Святкування за 20 тисяч

Саме стільки нашому місту коштувала організація концерту, приуроченого до дня 8 Березня.

6 березня у міському будинку культури козятинчанок привітали з Міжнародним жіночим днем. На сцені з вітальним словом виступили представники влади, а творчі колективи розважали гостей танцями та піснями.
Цьогорічне святкування коштувало 20 тисяч гривень. За даними сайту prozorro.gov.ua, саме стільки заплатив відділ культури та туризму приватному підприємцеві за організацію та участь у святкуванні загальноміського заходу до Дня 8 березня.
На що саме були витрачені гроші, нам з'ясувати не вдалося. Начальник відділу культури та туризму знаходиться у відпустці до кінця березня, сказали журналісту «RIA-Козятин» в методичному кабінеті відділу культури та туризму.

Олена УДВУД

Читайте ще:

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Учні училища змагалися в Таллінні Учні училища змагалися в Таллінні
Приєднуйся до студентів ІТ-академії Приєднуйся до студентів ІТ-академії «Тримаємо віск гарячим!» «Тримаємо віск гарячим!» Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали  незаконних мігрантів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали незаконних мігрантів
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up