Святкування за 20 тисяч

Святкування за 20 тисяч

Саме стільки нашому місту коштувала організація концерту, приуроченого до дня 8 Березня.

6 березня у міському будинку культури козятинчанок привітали з Міжнародним жіночим днем. На сцені з вітальним словом виступили представники влади, а творчі колективи розважали гостей танцями та піснями.
Цьогорічне святкування коштувало 20 тисяч гривень. За даними сайту prozorro.gov.ua, саме стільки заплатив відділ культури та туризму приватному підприємцеві за організацію та участь у святкуванні загальноміського заходу до Дня 8 березня.
На що саме були витрачені гроші, нам з'ясувати не вдалося. Начальник відділу культури та туризму знаходиться у відпустці до кінця березня, сказали журналісту «RIA-Козятин» в методичному кабінеті відділу культури та туризму.

Олена УДВУД

Читайте ще:

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині працівник СТО вкрав автомобіль клієнта У Козятині працівник СТО вкрав автомобіль клієнта
145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? 145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up