Свято 1-го вересня в Козятині (ОНОВЛЕНО)

Свято 1-го вересня в Козятині (ОНОВЛЕНО)

Як це було в різних навчальних закладах

Двері всіх шкіл нашого міста та залізничного училища першого вересня відкрилися вчасно. Новий навчальний рік школярі нашого міста зустріли в доброму гуморі. Всі кого ми, журналісти газети “RIA-Козятин, зустріли виглядали засмаглими, відпочившими, веселими, На зміну випускникам, що покинули школу цієї весни прийшли першокласники. Всього  в цьому році сядуть за парти 309 маленьких школяриків.І це є початком у світ знань. Першачки пішли на свій перший урок, а випускники пішли на перший урок останього року навчання.

В кожному учбовому закладі в цей день пройшли урочисті лінійки. Педагоги привітали учнів, випускники привітали першокласників і по традиції взявши їх за руки разом з першою їхньою вчителькою провели в клас.

В школи прийшло багато гостей. Хто просто прийшов у рідну школу, хто привів своїх діточок. А в Козятинске міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту завітали поважні люди. Рівно 50 років тому вони були випускниками тоді ще залізничного училища. Ювіляри також були в доброму гуморі.

Школа № 1

 

 

 

 

 

 

 

Школа №2

 

Школа № 3

Школа № 5

Дітки з дитсадочка "Журавонька" йду у п'яту школу 

Школа № 9

Ліцей-школа

Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту

Випускники-ювеляри — 50 років тому вони закінчили Козятинське залізничне училище

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up