Свято на ПРБ в Козятині: цього року без масовки (ОНОВЛЕНО)

Свято на ПРБ в Козятині: цього року без масовки (ОНОВЛЕНО)

ФОТО-ВІДЕО РЕПОРТАЖ

В суботу 29 грудня Дід мороз зі Снігуронькою зупинилися біля ялинки мікрорайону ПРБ. Дітям були подарунки та солодощі. Малята в свою чергу міфічним героям розповідали віршики. Потім утворили коло біля ялинки. Хтось прочитав віршик отримав подарунок і не чекав хороводу навколо ялинки. Були й такі що й на хоровод запізнилися. Враховуючи дитячу міграцію, учасниками святкового заходу на ПРБ стало близько сотні дітей.

Головне, що святковий захід був ненав’язливий.дітям. І в цьому році було саме так. Молодці!

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? 145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях?
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up