Свято від "Талановитої родини" пройшло феєрично

Свято від "Талановитої родини" пройшло феєрично

Самгородоцька музична школа вже вдруге проводить фестиваль"Талановита родина"

Не  варто доводити,що українська нація сильна своїми  талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле ,де це зерно найкраще проросте.


В Самгородоцькій музичній школі ростять талановитих дітей. А талановиті вони тому,що мають мудрих  батьків та відданих мистецтву висококваліфікованих
викладачів.


Не даремно кажуть, що кожна людина подібна діамантам. Як коштовному  камінню потрібна обробка, так і людині необхідно вчитися, пізнавати,розвиватися.
Ось і наші учасники сьогодні світилися, адже могли продемонструвати свої здібності, розкриваючи величезний потенціал своєї родинної творчості!!!


Чарівні ведучі побажали  всім родинам вдалих виступів,а глядачам - отримати задоволення від зустрічі із талановитими родинами і .....свято просто захопило...
Пісні у виконанні талановитої Марії Лободи чули всі,а ось її мами Ірини Петрівни почули  вперше під нескінченні оплески.Їм на зміну дві чарівних сестрички Юлічка та Людмила Кец виконали "Пісеньку про коника". Ромчик Романюк із матусею Ларисою  розіграли жартівливу сценку на  пісню" Та куди їдеш Євтуше" під гучні оплески.


Зал не вщухав від овацій коли одні за одними виходили по черзі родини,це: Фортепіанний дует сестричок Діана Овчиннікова та Ангеліна Зеленюк; Тріо Соломонюків:  Микита( скрипка), Віталій ( вокал) та матуся Анастасія ( ф- но); тріо братів Кузиків виходило на сцену двічі: як співаки та інструменти;дует трубачів Дениса та Артема Оркушів; вокальний дует сестричок Каріни та Ксенії Петлінських; вокальний дует Анастасія Черешнюк та Маргарита Грига; Дует Орловських: матусі Лариси із донечкою Анастасією та тріо Скоропадів: матусі Ганни із двома  донечками Іванкою та Сніжаною.

Фестиваль співпав у цьому році з моїм днем народження, бо проходить у середу на весняних канікулах)) Усі викладачі наприкінці вийшли та вітали ,а батьки з дітьми аплодували стоячи.Приємно , аж до сліз.А Валентин Іванович Терновий приподніс цілу корзину квітів!!!

Не вщухали  оплески, глядачі не відпускали родини не "викупавши"  їх в оваціях!!!
Дійство так захопило,що і не замітили, як швидко летить час.
Усі учасники отримали подяки, та нестримне бажання прийняти участь наступного року в більшої кількості учасників!!!

Людина кожна має свій талант:
Немає гірших - кожен в чомусь перший!
І впевнено крокує кожен з нас
До відкриттів й нових великих звершень!!!

Окрема подяка та низький уклін викладачам за їх гарну працю та батькам,які дуже творчо  віднеслися до фестивалю!!!!

Самгородоцька музична школа  школа відчинена та з любов'ю працює   з Вашими  талановитими дітками!!!

Світлана Воронова

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up