Свято зустрічі птахів

Свято зустрічі птахів

З дитинства я захоплююся птахами. Їх чудовий вигляд, мелодійний спів, перельоти на великі відстані, гнізда з травинок, стебел, гілочок завжди зачаровують мене

Коли вчитель біології Віра Добржанська познайомила нас з умовами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів», який оголосив Київський екологічний центр та Всесоюзна екологічна організація, учні активно включилися в роботу.

«Свято зустрічі птахів» - саме під такою назвою у Козятинській школі №6 відбувся загальношкільний екологічний захід. У ньому взяли участь учні 4-6 класів, учителі школи, батьки.

Защебетав, затьохкав соловейко, заповнив зал своїм чудовим співом. Так розпочалась наша подорож у «Світ птахів». Ми дізналися багато цікавих фактів з життя пернатих, їх особливості, важкі періоди, хитринки і навіть, кому з них люди встановили пам’ятники. А це – гуси, півень, горобці, чайки та ін. Учні читали вірші, казки, загадки, прислів’я, прикмети, пов’язані з поведінкою птахів.

Кабінет був оформлений малюнками журавлів, сойок, дятлів, одудів, синичок, лелек, горобців, іволг, будиночками мухоловок, трясогузок, макетами лелечих гніздівель. Ми переглянули фільм «Зимуючі птахи». Пролунали пісні «Лелеки», «Дикі гуси» та інші.

Учениця шостого класу з бабусею напекли на свято «жайворонків». Вони були дуже смачні. Випікати їх є давньою українською традицією. Діти закликали: «Жайворонок, жайворонок, візьми зиму, а дай нам весну». Після завершення шкільного заходу діти розвісили біля школи та в лісі будиночки для птахів.

Я звертаюся до всіх людей: “Будьте чуйними і дбайливими до природи нашого краю, бережіть птахів”.

Анна КРАВЧУК, учениця 4 кл. ЗНВК I-III ступенів №6

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up