Про тарифи на воду у Козятині: чи будуть зміни на краще?

Про тарифи на воду у Козятині: чи будуть зміни на краще?
 • Два місяці тому міський голова Олександр Пузир на сесії міської ради дав доручення депутатам на створення ТСК (тимчасова слідча комісія) щодо справедливої ціни на воду.
 • Члени комісії вивчали структуру водогону, його протяжність і з якої причини підприємство, яке постачає воду населенню, працює собі в борг.
 • Що вдалося з’ясувати? Про це розповів заступник міського голови з ЖКГ Євген Малащук.

— Відповідно до старого тарифу, який діяв у Козятині на воду, водопостачальне підприємство мало збитків більше 13-ти мільйонів на рік. За діючим тарифом збитки складають 2 мільйони гривень. Тобто з тарифом, який діє тепер, підприємство БМЕС-6 все одно мають збитки, – каже Євген Малащук. – Ми вивчали стан споруд і виїжджали на місце, дивилися стан водогону. Також направляли листи на антимонопольний комітет і до регулятора цін на тарифи НКРЕКП. З антимонопольного комітету отримали відповідь, що вони не займаються виготовленням тарифів. Цим займається НКРЕКП. У регулятора цін нам відповіли, що встановлені тарифи на комунальні послуги не можуть бути нижчими за розміри економічно обгрунтованих витрат. Тож відповідно до чинного законодавства НКРЕКП встановлює тарифи на водопостачання та водовідведення своїм ліцензіатам, в тому числі УЗ Українська залізниця, на підставі обгрунтованих витрат.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (8)
 • Артем

  В Виннице по 20 гривен, по всей стране 20-35, а у нас по 41 и им, кровососам, еще мало. "Збыткы" у них. Видимо воровать не успевают, гниды. Гнать в шею этих лживых паразитов.
 • Пузырек

  Чиста вода тільки в котеджі Пузиря в Карпатах! :)
 • Светлана Сафронова (Шляхтиченко)

  А для чого йому чиста вода, в  місто, у нього в крані іде чиста. Цена його теж не волнує в нього достаток не із бідних.
 • Людмилка Лефтер

  Ага, посадити його на воду, то він би лопнув  
  Як та булька на воді. Був Пузир і  нема Пузиря😂😂😂
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up