Спецтема: карантин

Технічним працівникам шкіл скоротили зарплати

Технічним працівникам шкіл скоротили зарплати

До редакції звернулась мешканка міста, яка поскаржилася, що технічним працівникам шкіл та дитячих садочків урізали заробітну плату. Зокрема, зменшені зарплати з травня отримають прибиральниці, помічники вихователів, кухарки, завгоспи шкільних і дошкільних закладів

За словами жінки, стосується це тільки міських закладів. Нібито завідуючим садків і директорам шкіл у міськраді наказали так зробити. Жінка була стурбована, адже їх заробітна платня і так невелика. Тепер їм платять 2/3 окладу. 

Ми звернулися із запитом до відділу освіти міської ради і попросили пояснити, чому цим працівникам скоротили зарплати. 

«Для того, аби виконати вимоги ст. 26 та ст. 113 Бюджетного кодексу України, і посилити фінансовий контроль при використанні бюджетних коштів Кабінет міністрів дав таке розпорядження. На період карантину, аби економити використання бюджетних коштів, дійсно частина технічного персоналу в травні місяці отримає 2/3 від заробітної плати. Це стосується лише тих працівників, які не задіяні в робочому процесі і знаходяться вдома і не працюють зараз, а також за їх погодженням»,  -  йдеться у відповіді на запит за підписом начальника відділу освіти та спорту Олени Касаткіної.

Тим часом мешканка Козятина, що звернулася в редакцію, сподівається на швидке завершення карантину, мовляв, виживати при такій  зарплаті і таких умовах дуже важко. 

Леся Родіна

Читайте ще:

Коментарі (1)
  • Олег Насинник

    Де ці святі люди що погодилися на зменшення зарплати добровільно ,відгукніться.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up