Технічним працівникам шкіл скоротили зарплати

Технічним працівникам шкіл скоротили зарплати

До редакції звернулась мешканка міста, яка поскаржилася, що технічним працівникам шкіл та дитячих садочків урізали заробітну плату. Зокрема, зменшені зарплати з травня отримають прибиральниці, помічники вихователів, кухарки, завгоспи шкільних і дошкільних закладів

За словами жінки, стосується це тільки міських закладів. Нібито завідуючим садків і директорам шкіл у міськраді наказали так зробити. Жінка була стурбована, адже їх заробітна платня і так невелика. Тепер їм платять 2/3 окладу. 

Ми звернулися із запитом до відділу освіти міської ради і попросили пояснити, чому цим працівникам скоротили зарплати. 

«Для того, аби виконати вимоги ст. 26 та ст. 113 Бюджетного кодексу України, і посилити фінансовий контроль при використанні бюджетних коштів Кабінет міністрів дав таке розпорядження. На період карантину, аби економити використання бюджетних коштів, дійсно частина технічного персоналу в травні місяці отримає 2/3 від заробітної плати. Це стосується лише тих працівників, які не задіяні в робочому процесі і знаходяться вдома і не працюють зараз, а також за їх погодженням»,  -  йдеться у відповіді на запит за підписом начальника відділу освіти та спорту Олени Касаткіної.

Тим часом мешканка Козятина, що звернулася в редакцію, сподівається на швидке завершення карантину, мовляв, виживати при такій  зарплаті і таких умовах дуже важко. 

Леся Родіна

Читайте ще:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Олег Насинник

    Де ці святі люди що погодилися на зменшення зарплати добровільно ,відгукніться.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up