Тестові системи з Німеччини: скільки коштуватиме діагностика коронавірусу

Тестові системи з Німеччини: скільки коштуватиме діагностика коронавірусу

Сьогодні, 6 лютого генеральний директор директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Андрій Скіпальський заявив, що Україна отримала з Німеччини тестову систему для виявлення захворювання коронавірусом вартістю 40 тисяч гривень для 25 – 30 пацієнтів у разі потреби.

 

 

Відомо, що тестові системи наразі знаходяться у Центрі громадського здоров’я і за потребою вони можуть бути розподілені по регіонах країни. Наразі жодного випадку захворювання на коронавірус 2019n-CoV в Україні не виявлено.

"Учора Центр громадського здоров’я отримав тест-системи для виявлення нового коронавірусу, які були закуплені за кошти державного бюджету. Реагенти у складі тест-систем дозволяють проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині. Тест-система дозволить у разі необхідності протестувати 25-30 пацієнтів", – підкреслив представник МОЗ

Стосовно інформації про те, що вакцина проти нового коронавіруса вже існує, Скіпальський відповів, що всі заяви про те, що вакцина є – маніпуляція і неправда. За його словами, вже почалась розробка над вакциною і, за даними фахівців, така робота може тривати рік чи півтора.

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up