Соя та лушпиння: чим досі палять у козятинських котельнях?

Соя та лушпиння: чим досі палять у козятинських котельнях?
  • В ранкову пору останнього дня листопада на гарячу лінію газети «RIA-Козятин» надійшло повідомлення від мешканця нашого міста Микити.
  • «Я чекав змін від місцевих виборів. Надіявся, що новий керманич не буде нас травити чадним газом від спалювання в котельнях сільськогосподарських культур» — сказав козятинчанин.
  • Чим палять в котельнях Козятина — дізнавались наші журналісти

В той же день ми перевірили п’ять котелень, розташованих в центрі міста. Почали з котельні, що в дворі будинків вулиці Володимира Великого. Біля котельні стояв самоскид, який за декілька хвилин до нашого приїзду висипав на землю відходи сої. Привезене «паливо» було теплим, що й свідчило завезли його декілька хвилин тому. Працівників котельні на дворі не було, тож ми поїхали до чергового об’єкта.

В котельні, що в дворі Центральної районної лікарні, двоє її працівників саме закидали в топку котла чергову порцію рослинного походження. Коли обоє топильників вийшли з приміщення кочегарки, ми поспілкувалися з ними. З їхніх слів стало відомо, що єдина особа кого вони часто бачать в котельні це — керівник комунального підприємства «Добробут» Ігор Лівшиць. Тему зміни палива він не піднімає. Цікавиться тільки температурою на котлі.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up