Ти будуєшся: все придбаєш в ПІРАМІДІ Козятина

Ти будуєшся: все придбаєш в ПІРАМІДІ Козятина

Широкий асортимент будматеріалів та виробів

За ствердженням персоналу, асортимент  виробів для будівельного сектора і ринку саморобних виробів дуже широкий. Але не менш важливо:  доставляють дуже швидко. На майданчиках  компанії - разом більше 1 га -  є багато складських площ на додаток до їх різним виробничим одиницям. Це дозволяє  легко керувати найбільшим запасом будматеріалів в Козятині з усіє  Європи. Щоб гарантувати безперебійну доставку і бездоганний сервіс,  також є великий власний парк. Продукти доступні з цінами ,конкурентні великим дилерським мережам. 

Думки клієнтів та їх оцінка роботи закладу.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? 145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях?
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up