Третина українців цілковито підтримують легалізацію медичної марихуани

Третина українців цілковито підтримують легалізацію медичної марихуани
  • Легалізацію каннабіса для медичних цілей повністю підтримують 30% українців, ще третина не проти узаконити медмарихуану у певній мірі. Про це свідчать дані соціологічного опитування групи Рейтинг.

Згідно з результатами: 30% респондентів висловили абсолютну підтримку легалізації медичної марихуани, 28% вибрали варіант «у деякій мірі підтримую», 9% – у деякій мірі проти і 24% – категорично проти (пише UA.NEWS)

Найвищий рівень схвалення медмарихуани серед жителів Києва, чоловіків, юного покоління і більш заможних людей.

Дослідження проводилося з 21 по 29 травня серед 2200 осіб методом особистого інтерв’ю. Статистична похибка – не більше 2,8%.

Нагадаємо, петиція на підтримку легалізації медичної марихуани в Україні набрала 25 тисяч підписів, тепер її повинна розглянути Верховна Рада. Документ, який набрав необхідні голоси серед українців за 42 дні, вимагає законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до канабісу. Документ підтримали 20 громадських організацій. За доступ українців до медичного канабісу висловилася в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона закликала приєднатися до петиції з вимогою легалізувати марихуану в наукових і медичних цілях.

20 травня Рада зареєструвала проект закону № 10313, який буде регулювати використання каннабіса для медичних і наукових потреб. Він став першим законопроектом, який потрапив до парламенту на підставі електронної петиції громадян.

Нагадаємо:

Медичний канабіс — допомога пацієнтам чи «кістка», кинута міністром
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up