Третій маршрут з сюрпризами

Третій маршрут з сюрпризами

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися пасажири, які переважно користуються послугами авобусу № 3.

Вони повідомили, що на більшості зупинок немає розкладу руху автобусів. Тож люди висловили бажання, щоб графік маршруту №3 ще раз надрукували в газеті. Як повідомив перевізник “трійки”, за кілька днів графік зазнає змін. Враховуючи те, що послугами трійки користуються учні школи-інтернат-гімназії, потрібно враховувати час початку і закінчення уроків у школі. Одночасно потрібно узгодити графік перевезень з перевізниками маршрутів 2, 4, 7.

Зараз на маршруті № 3 будуть курсувати дві машини з інтервалом 30 хвилин до 19.30 з міста до РЕМу. Передбачається ще й третя машина як резервна.

Галина Касянівська.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи
У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім»
Коментарі (2)
  • Іван

    З маршрутками у нас повна задниця. Чому у вихідні так рідко курсують автобуси? В базарні дні, та ще й напередодні свят. Невже всім байдуже??
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up