Три пріоритети роботи команди після виборів

Три пріоритети роботи команди після виборів

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція», назвав пріоритети роботи своєї команди після перемоги на виборах

За його словами, це будуть безпека, справедливість та економіка. Він додав, що безпека, це окремий мирний план, план зміцнення оборони, який вже напрацьований.

— Безпека, це значить, що в журналістів та активістів не будуть стріляти, а якщо таке трапилось, то буде негайне швидке розслідування, — заявив Анатолій Гриценко.

Також до безпеки він відносить єдині правила ведення бізнесу.

Говорячи про принцип справедливості, лідер «Громадянської позиції» наголосив на впровадженні  антикорупційного пакету, створенні прозорого та чесного суду.

Щодо третього, економічного блоку, то, за словами Анатолія Гриценка, його команда співпрацює з економічними асоціаціями, аби вирішити питання кожного прошарку населення.

— Мова йде і про пенсіонера, і про атошника, вчителя, лікаря. Причому, не 1,5-2% на рік, а по 10% на 10 років вперед. Тут є податковий пакет, дерегуляторний, пакет фінансової амністії, - сказав Гриценко.

Раніше, лідер вже заявляв про реформу армії, як свій першочерговий пріоритет. За його словами, модернізація війська має складатися з трьох компонентів. Це контрактники, резерв постійної готовності та системи територіальної оборони.

За останніми даними, Анатолій Гриценко йде в лідерах довіри нового президентського рейтингу, складеного за підсумками соцопитування соціологічної групи "Рейтинг". Так, у Гриценка антирейтинг становить лише 5,5%. При цьому у нього високий президентський рейтинг — 6,6%.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (3)
 • Зарина Анифаева

  воду льє як зажди, ніякої конкретики
 • Володимир Петрович Сушко

  Нічог нового.
  Вже був мін.оборони.
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up