На Білій Казармі опора може наробити біди

На Білій Казармі опора може наробити біди

Тримаємо руку на пульсі безпеки городян

Коли на вулиці Червоної Калини міняли електролінію, були замінені й стовпи. У місцях, де дроти міняють напрямок, під стовп ставлять опори. Так було й на перехресті вулиць Червоної Калини та Князів Острозьких.

З часом, така опора відхилилася від стовпа і взяла напрям на приватну садибу. За словами мешканців вулиці, вона з часом все більше і більше має нахил відносно землі. От і думають люди, чи витримає залізобетонна конструкція, коли буде обмерзання. Адже вага опори, яка відхилилася, за таких обставин значно збільшиться, зважаючи, що їх закопують на меншу глибину, ніж сам стовп.

Зважаючи, що є загроза, що опора може впасти і наробити великої шкоди, газета “RIA-Козятин” звернулась в управління козятинських електромереж. Нам повідомили, що працівники РЕМу виїдуть за вказаною адресою. Якщо згадана опора несе якусь загрозу для населення, її демонтують негайно.

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Переходимо на літній час. Залишилось менше тижня Переходимо на літній час. Залишилось менше тижня
ДТП на Козятинщині: у Сестринівці наїхали на чоловіка, у Жежелеві — на жінку ДТП на Козятинщині: у Сестринівці наїхали на чоловіка, у Жежелеві — на жінку Як козятинські рибалки порядок наводили Як козятинські рибалки порядок наводили Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Титул "Міс Козятин-2019" здобула Діана Прокопчук Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою Фоторепортаж Козятин-Вінниця — відмінності благоустрою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up