«Це був доброї душі чоловік». Провели в останню земну дорогу отця Романа Асафова

«Це був доброї душі чоловік». Провели в останню земну дорогу отця Романа Асафова

У четвер, 27 травня в храмі Серафима Саровського прихожани церкви, в якій отець Роман проводив службу Божу, люди які його знали та духовенство УПЦ зібралися, щоб провести отця Романа останньою земною дорогою. У вівтарі та біля труни покійного священники проводили заупокійну молитву.

Нагадаємо, вчора, 26 травня 2021 року помер клірик Козятинського благочиння Вінницької єпархії протоієрей Роман Асафов

До храму з живими квітами заходили все нові і нові люди. Хто просто віддав шану і покидав церкву, та багато людей вважали своїм обов’язком залишатися у храмі. Головним у похоронній процесії був настоятесь храму Ікони Почаївської Божої Матері Анатолій Волохатий.

Хто знав отця Романа казали, що це був доброї душі чоловік.

Прихожанка Тамара стираючи  непрохану сльозу каже:

— Який священик в його роки стільки для церкви зробив. Все з нуля починав, а йому тільки палки в колеса ставили. Адже він планував значно більший храм поставити. Я знаю, що йому у будівництві храму тільки за мерства Олександра Гвелесіані допомагали. Мабуть, через те й хворів, що всі негаразди з будівництвом брав до душі.

Пані Неоніла сказала:

— Я до отця Романа кожен рік паску ходила святити. Він був добрий  як сонце на світанку. Освячував пасхальні кошики поки люди йшли.

О 12.00 тіло покійного винесли на подвір’я церкви та обійшли навколо храму. Ще раз за душу отця Романа помолилися священники. За 20 хвилин траурна процесія рушила до міського кладовища, де й поховають Протоієрея Романа Асафова 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Людмила Зайцева

    Царство небесне і Вічна пам'ять
  • Маринка Волкова

    Царство небесне і Вічна пам'ять
  • Євгенія Глечик

    Царство небесне  і світла пам,ять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up