«Це потрібно під місцеві вибори»: все про створення районів

«Це потрібно під місцеві вибори»: все про створення районів

Майже фінал. На засіданні уряду затвердили новий адміністративний поділ нашої області — замість 27 районів буде п’ять. Козятинського району не буде. Він, разом з Калинівським районом приєднається до Хмільницького. Хоча урядовці зазначили, що такий поділ «остаточний», рішення ще мають схвалити у Верховній Раді. І створити нові райони мають вже цього літа, щоб встигнути до місцевих виборів

 

Реформа децентралізації йде до свого завершення. Минулої п’ятниці уряд схвалив новий адміністративний поділ кожної з областей України. На Вінниччині створили п’ять районів з центрами у Могилів-Подільському, Вінниці, Гайсині, Тульчині та Хмільнику.

І на тому ж засіданні, 12 червня, у Кабміні затвердили адмінустрій базового рівня, за яким в нашій області стане 63 ОТГ. При цьому, корективи до плану вносили просто під час засідання.

— Є пропозиції по двох громадах. Віднести Лісову Лисіївську громаду до Калинівської ОТГ. А Федорівську територіальну громаду вилучити з Шаргородської та включити до Мурафської ОТГ. Це буде повністю відповідати очікуванням людей, методиці поділу та не міняє перелік об’єднаних громад в цілому, — сказав голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up