Це вже десяте прибирання: по Олега Кошового розчистили сміттєзвалище

Це вже десяте прибирання:  по Олега Кошового розчистили сміттєзвалище
  • У четвер, 26 листопада, працівники «Чистого міста» прибрали велике сміттєзвалище на вул. Олега Кошового біля залізничного мосту та гуртожитку училища залізничного транспорту.

Це вже десяте прибирання цього сміттєзвалища в 2020 році. Останнє було в кінці вересня.

— А тепер для тих, хто лінується пройти зайвих 3 м і викинути пакети зі сміттям у контейнери ,тому що по дорозі до роботи, дачі зручніше жбурнути пакет на купу, обтрусити руки і рухатися далі. Щоб прибрати звалище сміття, необхідно зірвати з графіку і маршруту техніку, робочі ресурси. Трактор з причепом робить три ходки до полігону. Вивозиться не менше 15 куб. м сміття ( 2,95 тон). Від коштів комунального підприємства щоразу віднімаються біля 3 тис. грн. таких потрібних зараз для ремонту техніки, контейнерів, для придбання посипкового матеріалу. Да, спеціалістами з благоустрою управління ЖКГ проводяться рейди по приватному сектору, чергування біля самого звалища. Але ситуація не змінюється. Тому що немає головного-громадянської свідомості, порядності, совісті. Це дефіцит вихованості, яка закладається у сім'ї з дитинства, — пише Елена Шацкая у ФБ.

За її словами, рейди будуть продовжені вранці, вдень, ввечері. І будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення. Всім власникам домогосподарств необхідно укласти договір з КП «Чисте місто» на послугу вивезення побутових відходів. В іншому випадку теж будуть складені протоколи за порушення чинного українського законодавства.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up