Церква відзначила пристольне свято

Церква відзначила пристольне свято

В храмі Ікони Почаївської Божої матері прихожани в молитвах попросили у Всевишнього миру в Україні, щоб Бог дав здоров’я, захисту і затишку в домівках.


У неділю, 5 серпня, в храмі Ікони Почаївської Божої матері відзначали пристольне свято.

З цієї нагоди відбулось святкове Богослужіння. Прихожани, які прийшли до Божого дому в цей світлий день, звернулися до Божественних сил. Вони в своїх молитвах попросили у Всевишнього миру в Україні, щоб Бог дав здоров’я, захисту і затишку в домівках.

Зібралося багато священиків.

Завершилась святкова літургія традиційним виконанням усіма присутніми в церкві “Многая літа”. Після цього відбувся святковий обід.

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up