У бібліотеці вшанували українську культурну та мовну спадщину

У бібліотеці вшанували українську культурну та мовну спадщину

Напередодні Дня української писемності та мови, яке було запроваджено на честь Нестора Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, указом президента від 1997 року, в козятинській районній бібліотеці організували спецзаходи

Нагадаємо, на честь цього свята в Україні було запроваджено наймасовіший флешмоб, а саме - радіодиктант національної єдності, який в цьому році є ювілейним – 20-м за рахунком.

Ця традиційна щорічна загальнонаціональна акція, збирає тисячі прихильників, метою якої є – єднання навколо рідної мови.

До заходів, присвячених вшануванню української культурної та мовної спадщини, приєдналися і працівники Козятинського відділу пробації: фахівець 1 категорії Михайло Дейнека, старший інспектор відділу майор внутрішньої служби – Ірина Охримовська та старший інспектор відділу майор внутрішньої служби – Ірина Сьомкіна.

— Мова є безцінним скарбом народу, найголовнішим літописом його життя. Лише повага та бережливе ставлення до мовної культури може гарантувати нам незалежність думки, вироблення етичних норм та високий рівень суспільного поводження, — пише адміністрація закладу

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up