У Білопіллі три дні не буде газу. Коли відключать і чому?

У Білопіллі три дні не буде газу. Коли відключать і чому?
  • Козятинська дільниця АТ «Вінницягаз» планує провести планові роботи із заміни ШГРП (газорозподільного пункту) у селі Білопілля Глуховецької ОТГ.

Газопостачання тимчасово припинять у п'ятницю, 19 квітня. Газу не буде з 06 год. 19 квітня до 17 год. 21 квітня 2021 року. Про це повідомляється в АТ «Вінницягаз»

— Новий ШГРП Львівського заводу RGCProduction безпечно та надійно розподілятиме блакитне паливо місцевим жителям. Зокрема знижуватиме тиск в мережі, захищатиме від перепадів, утримуватиме його на належному рівні. Крім того фільтри шафового газорозподільного пункту утримують дрібнодисперсні частинки й таким чином очищують газ при його подачі споживачам, — йдеться в повідомленні.

Додають, що роботи із заміни ШГРП потребують тимчасової зупинки подачі газу. Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

— Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань. Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках, — пише «Вінницягаз»

Самовільні земляні роботи: у Козятині газовики зафіксували пошкодження мережі

На яких вулицях у Козятині і селах не буде світла — графік на тиждень (12–18 квітня)
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up