У «Чистому місті» складна ситуація із сплатою за вивіз сміття. Вірні реквізити

У «Чистому місті» складна ситуація із сплатою за вивіз сміття. Вірні реквізити
 • Козятинське комунальне підприємство «Чисте місто» повідомило про значну заборгованість за спалу вивозу твердих побутових відходів.
 • Козятинчан просять погасити заборгованість та надалі своєчасно оплачувати комунальні послуги.

Комунальне підприємство «Чисте місто» Козятинської міської ради стурбоване ситуацією, яка виникла у процесі роботи. Виявилось, що мешканці при оплаті послуг за вивезення ТПВ через Приват24, Ощад24, термінал та ІНТЕРНЕТ вводять невірні реквізити. Про це йдеться на сторінці КП "Чисте місто" Козятинської міської ради

— Із-за неуважності мешканців дуже багато платежів перераховуються на реквізити таких підприємств як: ДП «Чисте місто» Сумської області, ТОВ «Чисте місто» Херсонської області, КП «Чисте місто» Полтавської області та ін., внаслідок чого у них виникає заборгованість. За оплату послуг за невірними реквізитами КП «Чисте місто» Козятинської міської ради відповідальності не несе, — йдеться у повідомленні

Мешканців, які ще не уклали договір на вивіз ТПВ, просять звернутись за адресою вул. Довженка 2а (КП "ЧИСТЕ МІСТО") або вул. Незалежності 57 (ЦНАП) для заключення договора.

Додаткова інформація за тел. 2-22-62, 067-384-45-67

РЕКВІЗИТИ:

КП «ЧИСТЕ МІСТО» Козятинської міської ради 22100, м. Козятин, вул. Довженка 2а

р/рUA913020760000026002302385799

МФО 302076

ЄДРПОУ 41181994

АТ «ОЩАДБАНК»

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (6)
 • Читач73

  А хто заплатив за вивіз сміття до кінця року,то що нам робити?Мабуть будемо нести своє сміття у подвір*я до тих хто не платить за послугу.
 • Микола Ситнік

  скільки раз просив, щоб "Чисте місто" ввела свої реквізити на оплату їх послуг через банківську систему. Невже це так важко?
 • Венера Михайська

  Якщо людина отримала послугу то повинна її оплатити. Тільки так повинно бути завжди. 🤔🙂
 • Олександр Пузир

  Олександр Полонский правду кажете, було.

keyboard_arrow_up