У Глухівцях на п'ять днів відключать газопостачання

У Глухівцях на п'ять днів відключать газопостачання

Козятинська дільниця Хмільницького віддання АТ «Вінницягаз» повідомляє, що у зв’язку з виконанням регламентно-ремонтних робіт на газопроводах середнього та низького тиску, буде тимчасово обмежено газопостачання по смт. Глухівці з 8.00 год. 16.09.2019 року. Прогнозований період зупинки 5 днів.

Як повідомляє козятинська РДА, роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.
Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.
— Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках і квартирах, — йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up