У Глухівцях відновили виїзний прийом спеціалістами пенсійного фонду. Графік

У Глухівцях відновили виїзний прийом спеціалістами пенсійного фонду. Графік
  • Відновлюється виїзний прийом жителів Глуховецької територіальної громади спеціалістами Козятинського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Вінницькій області.

Про це повідомляють на сторінці Глуховецька об'єднана територіальна громада

Прийом здійснюватиметься:

  • -кожний другий та четвертий вівторок місяця з 9:00 до 12:00 в приміщенні Глуховецької селищної ради за адресою: смт.Глухівці, вул. Шкільна, 41;
  • -кожний перший вівторок місяця з 9:00 до 12:00 в приміщенні Білопільського старостату за адресою: с.Білопілля, вул.Шкільна, 3а.

Жителі Глуховецької територіальної громади за наявності паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера можуть скористатися повним спектром послуг з питань пенсійного забезпечення.

Коментарі

18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують» 19:50 Козятинський міський голова відповіла на актуальні питання, які стосуються перейменування вулиць
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up