У губернатора Вінниччини з'явився перший заступник

У губернатора Вінниччини з'явився перший заступник

На посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації призначено Здітовецького Сергія Георгійовича

10 грудня, голова облдержадміністрації Владислав Скальський представив свого нового першого заступника. Про це повідомляє перес-служба Вінницької ОДА. 

Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації Владислав Скальський підписав 6 грудня 2019 року. Сергій Здітовецький подякував за висловлену довіру та запевнив, що працюватиме на досягнення високих результатів.

"Все життя я прожив на Вінниччині. Відтак, це призначення відкриває мені нові можливості зробити свій внесок у розвиток нашого краю. Вся моя біографія пов’язана з державною податковою службою міста Вінниці: від рядового інспектора до керівника цієї служби. Виклики, які стояли перед службою для наповнення всіх бюджетів, і набутий досвід попередньої діяльності я врахую та використаю в роботі на посаді першого заступника", – підкреслив Здітовецький.

Додамо, що Сергій Здітовецький донині займав посаду начальника Вінницької ДПІ управління ГУ ДФС у Вінницькій області. Він закінчив Вінницький педінститут (факультет початкової військової підготовки та фізичного виховання), а в 1996 році вступив до Київського економічного інституту і отримав другу вищу освіту. 

У 2010 році очолив Державну податкову інспекцію у м. Вінниці. Був головою комісії по реорганізації Вінницької ОДПІ. Одружений, має двох дітей. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up