У храмі Покрови пресвятої Богородиці є чудодійна ікона

У храмі Покрови пресвятої Богородиці є чудодійна ікона
У храмі Покрови пресвятої Богородиці є чудодійна ікона, за яку мало хто знає
  • У неділю, 13 грудня, православна церква вшановувала пам’ять апостола Андрія Первозванного, якого, згідно з Євангелієм, Ісус Христос покликав першим з 12 найближчих учнів. За традицією, ми пішли в церкву Покрови пресвятої Богородиці.
  • Чому ми обираємо саме цей храм? Тому, що в цій церкві майже кожного разу є якась приємна новина.

От і цього разу у храмі зробили кіот для ікони Божої Матері. Отець Василь сказав, що розповість про новинку після служби Божої. Перед святковою літургією настоятель храму подякував прихожанам.

— Я думав, що в таку негоду буде менше людей. Ще раз велике дякую, – сказав вірянам настоятель.

Після служби Божої отець Василь розповів про свято Андрія, а самим іменинникам заспівав з церковним хором «Многая літа». Коли всі церковні дійства отець Василь завершив, став розповідати про кіот ікони «Божої Матері»

— Оце частина іконостасу. Кіот спорудили тому, що це перша ікона, яка з’явилася в нашому храмі. Ікону, яку жінка принесла, ми повісили над дверима. Коли прибирали храм, міняли рушники, помітили, що ця ікона була в плямах і від неї йшов приємний запах. Коли ми зняли її, протерли, то побачили, що вона була вкрита чорними плямами і була мокрою. Вона плакала. Бувало таке, – продовжує свою розповідь отець Василь,–  коли піст починається, то під час служби на іконі було занадто волого, а приходиш на вечірню – ікона суха. От це такі великі чуда з іконою були. Ми цю ікону нікому не показували, поки не приїхав до нас Владика. Я взяв ікону Божої Матері на престол і Владика Онуфрій її виніс до людей, сказав їм, щоб вони молилися до цієї ікони та просили у неї допомоги, тому що ця ікона заплакала, тобто замироточила. Вона не мироточить так як вода тече, вона просто проявляє чудо. Ми бачимо, що Божа Матір вже 15 років відновлюється, з ікони зникають плями. Ми молимося до неї і вона нам допомагає.

За словами настоятеля, багато людей зцілилося від неї. До церкви приїжджають люди з Києва і Київської області. Отець Василь розповів цікаву історію з дитям, яке готували до операції.

— 15 років тому шестимісячній дитині мали вирізати дванадцятипалу кишку. Коли батьки після молитви в церкві приїхали в лікарню на операцію, медики сказали, що їхній дитині операцію робити не потрібно. Я вже й забув про тих людей, 15 років пройшло, – каже отець Василь. —  Минулого року ці люди разом з сином приїжджали з Києва, щоб подякувати Божій Матері.

Читайте також:

Відвідали 16 сімей: благодійна акція «Добрий Козятин» триває

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Читач60

    Дякувати  Богу, що кожен має можливість молитися, просити зцілення та отримувати по вірі своїй..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up