У Козятині після чотиримісячного карантину запрацювали дитячі садочки

У Козятині після чотиримісячного карантину запрацювали дитячі садочки
  • З понеділка, 10 серпня, у місті Козятин відновили роботу усіх дитячих садків.
  • Таке рішення прийнято комісією, створеної відповідно до рішення міського голови Олександра Пузира, яка комплексно перевірила готовність усіх закладів дошкільної освіти до роботи. До складу комісії ввійшли представники управління освіти та спорту міської ради, районного управління Держпродспоживслужби та районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій області. 

За інформацією козятинської міської ради, роботу розпочали 5 комунальних закладів дошкільної освіти, які готові прийняти близько 900 вихованців.

Раніше ми писали, що відкриють дитячі садочки
Повідомляють, що на вході до дошкільних закладів встановили санітарні пункти. У медичних масках зустрічають директорки закладів та медичні сестри, які проводять дітям температурний скрінінг. Батьків усередину не пускають.
— Іграшки м’які та килими з великим ворсом заховали, залишили лише ті іграшки, які можна було обробити. Столи розставлені на відстані, за столом розміщуємо по одній дитині. Ліжечка також розставлені, аби дотримуватись дистанції, — розповідає заступник начальник управління освіти та спорту Людмила Кондратюк.
Відомо, що заклади дошкільної освіти за кошти місцевого бюджету придбали необхідні деззасоби, антисептики, безконтактні термометри, паперові рушники тощо.
У двох дитсадочках провели капітальні ремонти харчоблоків, які відповідають вимогам системи НАССР (ХАССП).

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Ксюша Ильченко

    Чому в групу зайшли без бахіл? Але головне в масці!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up