У Козятині планують змінити постачальника тепла

У Козятині планують змінити постачальника тепла
Депутати Козятинської міської ради складають акт щодо недопущення працівників екологічної служби до перевірки
  • Те саме. Знову приїжджали екологи, але заміри викидів в повітря шкідливих речовин від продуктів згоряння так і не зробили. Як і минулого разу, керівник теплопостачальної організації на зустріч не приїхав. А без нього це зробити не можна

Наприкінці січня близько 50 козятинчан написали звернення до відділу Козятинської поліції і державної екологічної інспекції щодо недотриманням теплопостачальником вимог у сфері охорони навколишнього природного середовища під час опалювального сезону. Приїжджала комісія, яка мала перевірити стан справ, але керівник теплопостачальної установи не з'явився на зустріч. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up