У Козятині привітали медсестер

У Козятині привітали медсестер
  • День медичної сестри – свято з багаторічною історією. Вперше його святкували понад півстоліття тому – у 1965 році, хоча думка про щорічне вшанування трудівниць лікарень і поліклінік вперше була висловлена раніше – у 1953 році. Однак свій сучасний вигляд, в тому числі і загальну дату святкування, День медсестри знайшов лише в 1974 році.
  • У 2020 році День медсестри святкується у вівторок, 12 травня. 

Представники міської влади сьогодні, 12 травня завітали до колективів міського Центру первинної медико-санітарної допомоги, міської лікарні, філії «Хмельницька станція екстреної медичної допомоги» Козятинського відділення екстреної медичної допомоги. Вітали медсестер з професійним святом. Додамо, що працівниці Центральної районної лікарні та міського терцентру приймали віншування в залі адмінбудівлі.

Кращі з кращих медичних сестер за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків були відзначені грамотами та грошовими винагородами.

— Саме медсестри піклуються про пацієнта вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати. З якою легкістю медичні сестри розбираються в безлічі пігулок і як спритно вправляються з голками, вимірюють тиск, беруть аналізи і видають довідки! Без них нічого не працює ні на посту, ні в реанімації, ні в приймальному відділенні, ні в кареті швидко, — пишуть на сайті міської ради

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up