Спецтема: карантин

У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста

У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста
На відремонтований майданчик діти приходять навіть у спеку. Місцеві хочуть, щоб місто взяло його на баланс

Господарство. На вулиці Богдана Хмельницького мешканці мікрорайону самостійно облаштували дитячий майданчик для своїх малих. Три роки підтримують його в гарному стані. Тепер хочуть, щоб влада взяла майданчик на баланс міста

 

Нещодавно відбулася сесія міської ради Козятина. Одне з питань, яке піднімали на сесії, про дитячий майданчик на Богдана Хмельницького. Депутат Катерина Бальшанек звернулася до міського голови з питанням про те, щоб майданчик узяли на баланс міста. Очільник міста Олександр Пузир порадив звернутися з депутатським запитом. Розповідаємо, що було до цього.

Згуртувалися і зробили

Більше трьох років тому батьки дітей Талимонівки облаштували біля колишнього бомбосховища дитячий майданчик. Поставили пісочницю, гойдалки, карусель для малечі, обгородивши місце дитячої забави символічним парканом.

Не залишилися в стороні підлітки. Вони біля дитячого майданчика спорудили футбольне поле. От тільки функціонував спортивний манеж не довго. Футболісти в запалі гри запускали м’яча в приватні городи. Такий перебіг подій не сподобався городникам і вони, не придумали нічого мудрішого, як порубати футбольні ворота.

Дитячий галас також зник із майданчика. Майже щоденно там невідомі старанно вивертали «гриб» із пісочниці та ламали паркан майданчика. На футбольному полі виросли триметрові горіхи, на самому дитячому майданчику з’явилися порослі.

Відновлення

Як написав у своєму блозі депутат Дмитро Бернатович:

«Відремонтовано дитячий майданчик у районі Талемонівки. Встановлено нову огорожу та пісочницю, полагоджено гойдалки, пофарбовано всі деталі. Висловлюємо щиру подяку активним мешканцям мікрорайону, які долучилися до гарної справи, особливо сім’ям Тельцових, Василюків та Фаштинських».

З Оленою Тельцовою та Анною Фаштинською журналісти зустрілися біля будинку другої. Пані Анна каже, що побачили, як Дмитро з колегою депутатом Катериною вирішили відновити дитячий майданчик. Прийшли до них. Що було в кого із залишків у господарстві — принесли на майданчик.

Гуртом на майданчику все пофарбували. Дмитро з Катериною відновили гойдалку та поставили паркан. Роботи там ще багато: немає ще піску в пісочниці, а малеча вже розважається на майданчику.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up