У Козятині, в незакриту люком криницю, провалився малюк

У Козятині, в незакриту люком криницю, провалився малюк

Господаря підземної комунікації розшукує дирекція

  • На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонувала мешканка нашого міста Людмила Михайлівна. Вона повідомила, що у неділю ввечері, 8 вересня, в районі ПТО пасажирський провалився дворічний хлопчик в криницю підземної комунікації

Коли представники преси приїхали до ПТО, нас вже чекали пані Людмила з своєю сусідкою Галиною. Показавши місце події стали розповідати як трапилась пригода, що завершилась для всіх хорошим кінцем.

—Я почула галас сторонньої жінки, яка виявилась бабусею малечі, — каже пані Галина. – Вона, перебуваючи на платформі відстою пасажирських вагонів, просила допомоги. Я прибігла до неї і побачила малюка на глибині не менше чотирьох метрів.

Стало зрозуміло, що жінкам дістати хлопчика не під силу. На допомогу позвали чоловіків. З-під вагону пасажирського потяга винирнув і дідусь хлопчика. Вся складність порятунку полягала в тому, що у вузький прохід кринички увійде не кожна драбина. Та й сам  рятувальник повинен мати талію наче в балерини. Потрібну драбину відшукали швидко. Хвилини зо три пізніше знайшовся й спаситель з осиною талією. Ім’я його не повідомляємо, ця людина не публічна. 

— Врятувати дитину то одне, світитися в пресі — то інше. — сказала після операції порятунку Людмила Михайлівна. 

В промоклій одежі  малюка з бабусею і дідусем забрала Галя додому. З дочкою Альоною викупали малого і переодягли. Побачивши свого онука рум’яного в чистому одязі, розплакалась. Каже, на секунду руку його відпустила і він зник. Бабусиним сльозам радості не було меж.

Все добре, що добре завершується, подумали ми. Тільки поки ми міряли глибину кринички біля нас по тій стежині пройшов дідусь з палицею, Проїхали два велосипедисти і молоді хлопці. 

Криничку хоч і прикрили фанерою, але той настил міг витримати вагу хіба що підлітка.

Пішли ми шукати господаря дірявої комунікації. Прийшли в одну установу. Там вислухали і кажуть: « Це не наше. у нас вагони». Відхрестилися й земляники. В ПЧ-7 кажуть: «У нас колія». Запитуємо в техвідділі чия та комунікація може бути. Чемна співробітниця нам відповідає: «Ви журналісти! Ідіть і розслідуйте».

Звернулися до Дирекції пасажирських перевезень. Там нас вислухали,  подякували за повідомлення і обіцяли розібратися чия комунікація.

.   

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up