У Козятині відкрили пам’ятну дошку на фасаді будинку та мурал на стіні

У Козятині відкрили пам’ятну дошку на фасаді будинку та мурал на стіні
  • 21 серпня члени Козятинської міськрайонної організації УСВА взяли участь у відкритті пам’ятної дошки, що встановлена на фасаді багатоповерхового житлового будинку по вул. Катукова, 33.
  • Про це повідомляє козятинська міська рада

Афганський будинок був власноруч споруджений воїнами-афганцями для своїх родин у 1990 році. На той час це був перший випадок в Україні, коли афганці, освоївши в Козятинському училищі професію муляра-монтажника, самі для себе побудували житло. Залучивши до будівництва благодійницькі кошти підприємств, установ та жителів міста і району.
Захід розпочали з покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям на ПРБ. А потім відкривали пам’ятну дошку на фасаді будинку та мурал на стіні будинку, де зображено афганський краєвид: на тлі скелястих гір та двох гелікоптерів, що видніються в небі, квітнуть у зеленці маки.
Кожний виступаючий дякував воїнам-афганцям за чесно виконаний обов’язок, велику патріотичну роботу по вихованню підростаючого покоління, а також за зусилля, прикладені під час спорудження 30-квартирного будинку. Були вручені подяки від Козятинської організації УСВА.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up