«Колії залізні, а люди — золоті»: як залізничники приймали вітання (+Фото)

«Колії залізні, а люди — золоті»: як залізничники приймали вітання (+Фото)
  • Вперше за багато років козятинських працівників сталевих магістралей запросили відзначити своє професійне свято у міський будинок культури. Як сказав міський голова, захотіли похвалитися оновленим залом.
  • Красиві, одягнені у формений одяг, з посмішками на обличчі, залізничники приймали вітання від своїх наставників, міських, районних та обласних чиновників. Букети квітів, овації, подарунки та грамоти — в актовій залі панувала атмосфера свята, позитиву, гордості, що працюєш на залізниці.

Першим до привітального слова запросили начальника виробничого підрозділу козятинська дирекція залізничних перевезень Василя Буцерогу та голову територіальної профспілкової організації Анатолія Вільчинського. На сцену вони вийшли не з пустими руками. Кращим працівникам, за сумлінну працю, вручали квіти, грамоти, грошові премії, а деякі навіть отримали чемодан з інструментами під назвою «Цінні подарунки»

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up