Спецтема: карантин

«Колії залізні, а люди — золоті»: як залізничники приймали вітання (+Фото)

«Колії залізні, а люди — золоті»: як залізничники приймали вітання (+Фото)
  • Вперше за багато років козятинських працівників сталевих магістралей запросили відзначити своє професійне свято у міський будинок культури. Як сказав міський голова, захотіли похвалитися оновленим залом.
  • Красиві, одягнені у формений одяг, з посмішками на обличчі, залізничники приймали вітання від своїх наставників, міських, районних та обласних чиновників. Букети квітів, овації, подарунки та грамоти — в актовій залі панувала атмосфера свята, позитиву, гордості, що працюєш на залізниці.

Першим до привітального слова запросили начальника виробничого підрозділу козятинська дирекція залізничних перевезень Василя Буцерогу та голову територіальної профспілкової організації Анатолія Вільчинського. На сцену вони вийшли не з пустими руками. Кращим працівникам, за сумлінну працю, вручали квіти, грамоти, грошові премії, а деякі навіть отримали чемодан з інструментами під назвою «Цінні подарунки»

— Бажаю всім миру та гідної зарплати, — сказав Василь Буцерога.

— Колії залізні, вагони теж, а люди в нас золоті, — додав Анатолій Вільчинський. — Давайте згадаємо наших ветеранів, яким ми багато в чому завдячуємо.

Далі слово взяв міський голова Олександр Пузир та секретар міської ради Костянтин Марченко. Вони зауважили, що Козятин живе завдяки залізниці, професійності та згуртованості працівників. Побажали їм добробуту, процвітання та миру.

— Чесно кажучи, ми цьогоріч зібрали всіх залізничників тут, адже нам захотілося похвалитися ремонтом будинку культури, — підкреслив мер Пузир.

Після вітальних слів знову відбулося нагородження, але вже від міської ради.

До них долучились голова козятинської райдержадміністрації Юрій Слабчук з заступником голови районної ради Анатолієм Задорожнюком. А також привітати козятинських залізничників прибув заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. Офіційну частину заходу завершив благочинний Козятинського, протоієрей православної української церкви Роман Масира.

Розважати публіку запросили фіналістів «Х-Фактору», тернопільський гурт «Тріода». Хлопці запалили на повну. Голосисті співаки виконали свою місію достойно. І вітали, і гарно співали, і в зал виходили, і компліментами сипали. Правда, репертуар був не дуже в тему залізниці, але, судячи на гучним оваціям, присутнім сподобалося.

На зміну «Тріоді» на сцену вийшов заслужений артист України Ігор Юрківський та інші запрошені музичні колективи

 

 

 

 

 

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up