Нелегали у районі: на Козятинщині затримали незаконних мігрантів

Нелегали у районі: на Козятинщині затримали  незаконних мігрантів

Під час проведення загальнодержавного оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант», співробітками УДМС у Вінницькій області було виявлено та затримано шістьох незаконних мігрантів із Туреччини.

Затримані, тривалий час знаходились на території держави, порушивши терміни перебування. Крім того, було виявлено іноземного громадянина,  який у визначений термін не здійснив обмін посвідки на постійне проживання.

— Відповідно до вимог статті 26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 22.09.2011 року відносно виявлених громадян Туреччини прийнято рішення про примусове повернення, яких зобов’язано покинути територію України у місячний термін. Вжито заходи стосовно притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 206 КупАП власника житлової площі, де тимчасово проживали виявлені нелегальні мігранти, — повідомляють правоохоронці.

Нагадаємо:

http://Козятинчанин продавав черемшу і отримав ... на перший раз попередження
 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко
Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up