У козятинській бібліотеці причащалися шевченковими пророчим словом

У козятинській бібліотеці  причащалися шевченковими пророчим словом
  • В Центральній районній бібліотеці відбувся XIII районний конкурс читців «Без України не було б Тараса!»
  • Про це йдеться на сторінці закладу в соціальних мережах

У козятинській бібліотеці мали змогу причаститися шевченковим пророчим та вічним словом, вшанувати пам’ять геніального поета, щоби серцем відчути його невмируще слово, виказати велику повагу і незміну любов до світоча національної, української літератури, великого поета і співця нашого народу, українського пророка - Тараса Григоровича Шевченка.
Конкурсну програму учасника складали два твори: твір Тараса Шевченка та твір сучасного українського автора патріотичного спрямування.
У конкурсі взяли участь близько 20 учасників та поза конкурсом 5-річна Оксана Лень з села Широка Гребля, прочитала твір Т. Шевченка.
Розпочинали конкурсну програму читці вікової категорії від 7 до 13 років, в якому вибороли призові місця: Ірина Гороф'янюк з Пузирок -І місце, Максим Білецький з Пузирок – ІІ місце, Захар Мусійчук з Вернигородка – ІІ місце, Ангеліна Ткачук з Панасівки – ІІ місце та Олександр Долюк з Гурівців - ІІІ місце, Тетяна Хроменкова з Гурівців - ІІІ місце, Яна Пасічнюк та Ярослава Поліщку  з Самгородка – ІІІ місце.

У віковій категорії з 14 до 18 років перемогу одержали: Каріна Кривенька з Держапнівкм – І місце, Анастасія Харчук з Пузирок – ІІ місце та Юлія Тучак  з Вернигородка – ІІІ місце.

У віковій категорії від 18 і старші, перемогу здобули Валентимна Поліщук з Махнівки – І місце та Ольга  Ляміна з Козятина також - І місце.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up