У Козятинському районі провели семінар-нараду керівників шкіл та дитячих садочків

У Козятинському районі провели семінар-нараду керівників шкіл та дитячих садочків
  • На базі закладів освіти Козятинського району 11 грудня 2019 року було проведено семінар-нараду керівників шкіл та дитячих садочків. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з роботою Пляхівського ЗНВК І-ІІ ст. «Школа-дитячий садок», Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» Глуховецької ОТГ, Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» №9 та Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок».

Колектив Пляхівського ЗНВК підготував яскраву зустріч-презентацію свого закладу. Приємне враження залишилося після відвідування дошкільного відділення, в якому виховуються 26 дітей. Територія школи за активної підтримки відділу освіти та спонсорів перетворилася на цікаві зони для занять та відпочинку учнів.

Непедівський ЗНВК продемонстрував учасникам семінару нещодавно відкрите дошкільне відділення, кабінети початкових класів НУШ.

Особливі емоції у присутніх викликало знайомство з роботою нового математичного кабінету в Козятинському ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» №9. Всі мали можливість побачити функціональність кабінету в дії та відзначили необхідність придбання таких кабінетів і в інші заклади освіти.

Підсумкове засідання семінару було проведено в Сестринівському ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок». Начальник відділу освіти Діденко А.А. окреслила перспективи розвитку закладів освіти району в 2020 році. А головний спеціаліст відділу освіти БоднарТ.М. розповіла про створення належних умов для безпечного харчування дітей в закладах освіти району та перехід на систему управління безпечністю харчових продуктів – НАССР. Також на семінарі розглядалися питання підготовки учнів району до складання ЗНО у 2020 році та проведення новорічно-різдвяних заходів для учнів та вихованців закладів освіти. Учасники семінару поділилися враженнями та відзначили належне матеріально-технічне забезпечення відвіданих закладів освіти.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up