У Козятинському училищі стріляли та грали у теніс: хто переміг?

У Козятинському училищі стріляли та грали у теніс: хто переміг?

На спортивній базі Козятинського училища залізничного транспорту (МВПУЗТ) відбулись змагання районних сільських спортивних ігор Козятинщини з настільного тенісу та кульової стрільби. 

Спортивні трофеї сектору молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації виборювали команди 10 територіальних громад, зокрема: Білопільської, Бродецької, Глуховецької, Кордишівської, Махнівської, Миколаївської, Пиковецької, Пляхівської, Сестринівської та Сокілецької.(Повідмляє сайт козятинської РДА)

Кульова стрільба

Найкращими у змаганнях з кульової стрільби в особистому заліку стали Вікторія Клімова (Пиковець) та Богдан Качан (Білопілля). Срібні медалі вибороли Ярослава Вовк (Сестринівка) та Тарас Побережник (Бродецьке), бронзові нагороди у Ірини Врублевської (Білопілля) та Петра Огороднійчука (Пиковець).  Перше місце у командному заліку з кульової стрільби здобули спортсмени Бродецької територіальної громади, кубок за друге місце - у Пиковецької команди, бронзовими призерами стали глухівчани.

Настільний теніс

Чоловіки змагались у двох групах, жінки-в в одній.
Переможцями змагань в особистій першості стали Олена Кузнець, Іван Поберій та Дмитро Демчук (Сестринівка). Срібло вибороли Вікторія Клімова (Пиковець), Петро Огороднійчук (Пиковець) та Володимир Козюк (Глухівці).
Бронзові нагороди дістались Руслані Тарабанюк (Глухівці), Віталію Тимощуку (Глухівці) та Вадиму Ткачу (Пиковець). Кубок за перше місце у командному заліку з настільного тенісу вибороли спортсмени Сестринівської територіальної громади, за друге місце - у Пиковецької команди, за третє - у Глуховецької.

Читайте ще:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up