У лісах Вінниччини розкидали понад 400 тис. доз вакцини проти сказу

У лісах Вінниччини розкидали понад 400 тис. доз вакцини проти сказу

Завершилася імунізаційна кампанія диких звірів

На Вінниччині фахівці закінчили проведення протисказової імунізації диких м'ясоїдних тварин. Її здійснювали за допомогою авіації. В  угіддях з літаків АН-2 розкидали ласощі-приманки, всередині яких містилися ліки проти сказу. 

За повідомленням інформаційної Вінниччини, загалом у період від 26 вересня до 06 жовтня розповсюджено 427 тис. доз вакцини, повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій  області. Використовували медикамент вітчизняного виробництва "Орісвак". Приманками обробили площу у 21,3 тис кв. км.

1
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці
Коментарі (2)
  • Ігорь Анатолійович Чмерук

    В верховну раду теж занесли?
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up