У махаринецькій школі мерзнуть діти!

У махаринецькій школі мерзнуть діти!

Причини з’ясовуються

 

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” надійшло повідомлення з села Махаринці. Повідомив батько двох школярів 6-го та 2-го класів про те, що в навчальному закладі всього 12-13 градусів. В п‘ятницю 25 січня учням школи зробили прививку “Манту” і діти мали ще близько трьох годин знаходитися в холоді...

Головний спеціаліст районного відділу освіти на запитання журналіста про ситуацію в навчальному закладі відповіла, що Махаринецька школа холодна, але температурний режим витримується і, якщо холодно в школі, скорочують уроки та відпускають дітей додому.

— Який температурний режим в школі був в п’ятницю, — запитала газета “RIA-Козятин”

— Такий, як сьогодні.

— А сьогодні який?

— 17 градусів, а в початковій школі 20(!)

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (4)
 • Любомира Романова

  І що такого?  Не подобається влада бариг та клоунів при кориті?  Чекаєте, що хтось з добробатів замість Вас буде за Вас же й тут свої голови підставляти?!  Не подобається - робіть щось!!!
 • Валентина Шайдовска

  Головне щоб верхи не мерзли.

  Алина Диденко reply Валентина Шайдовска

  В.В., Ви про які верхи пишете. Про РайВО, то у нас 13 градусів вже цілий місяць (можете заитати у внучки своєї). А в школах району - 17-18 градусів, іноді після вихідних - 16. Хочеться, щоб було тепліше, але у нас обмежені кошти на газ і тверде паливо, тому у вихідні дні намагаємось економити ресурси. Крім того санітарні норми температури в класних кімнатах дорівнюють - 18 градусам. Що стосується Махаринецької школи, то в останні роки радянського союзу її  будували поспіхом і тому (я так думаю) зекономили на цеглі так як товщина стін даного закладу замість 45см - всього 25см.Тобто тільки наступає різке похолодання - школу обігріти дуже важко. Тому і було виготовлено проектно- технічну документацію на утеплення фасаду Махаринецької школи,  в поточному році плануємо проект відправити на корегування і брати з ним участь у конкурсах розвитку територіальних громад, так як сума майже  в10 млн.гр. для району є непід"йомною. Кілька років тому було проведено реконструкцію оиалювальної системи і самого теплопункту. Також повністю замінено вікна та двері, але всі ці заходи не дали очікуваного результату, так як я уже сказала - в школі тонкі стіни і зберегти тепло в таких умовах неможливо. Дякую всім небайдужим, але дуже хотілося б, щоб ми були партнерами у вирішенні таких важливих проблем, а не супротивниками.
 • RIA-Козятин

  Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up