У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури

У Махнівці створять культурно-туристичний центр Тимка Падури

21 травня відбулося засідання організаційного комітету. Планували проведення першого в області Міжнародного фестивалю «Гей, Соколи!» та створення культурно-туристичного центру відомого українсько-польського поета та композитора, автора знаменитої пісні «Гей, Соколи!» Тимка Падури (1801-1871).

Як повідомляє офіційний сайт козятинської РДА, місце для розміщення культурно-туристичного центру обрали символічне – Махнівку. Там, де завершився життєвий шлях Тимка Падури.

Зараз ведуться перемовини з представниками Свентокшиського воєводства з метою залучення до проекту, як одного з партнерів, 

Фестиваль перенесе відвідувачів у XVII століття. Захід буде включати низку різноманітних локацій, зокрема, сцену, де будуть виступати українські гурти та поруч зі своєю авторською творчістю виконають відомі твори Тимка Падури. Також, у рамках фестивалю відбудеться історична реконструкція часів українського козацтва.

На могилі, де похований відомий поет, заплановано встановити пам’ятник та спеціальну інформаційну дошку, яка розповідатиме про діяльність Тимка Падури.

Також, протягом 2-3 років планується створити музей митця. Окрім того, заплановано створення офіційного веб-сайту центру, а також видання книги про життя та діяльність відомого поета та композитора.

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям
Про сміттєві проблеми Козятина Про сміттєві проблеми Козятина У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста У Козятині просять узяти майданчик на баланс міста Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 Фото дня: під прицілом фотокамер територія школи №9 У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу? У Йосипівці в дитячому таборі «Пролісок» гасили пожежу?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up