У МОЗ розповіли про послаблення карантину: запустять залізницю, відкриють басейни

У МОЗ розповіли про послаблення карантину: запустять залізницю, відкриють басейни
  • За умови сприятливої епідеміологічної ситуації з 1 червня в Україні планується третій етап послаблення карантину.
     

З 1 червня можуть бути такі ослаблення:

  • відкриття басейнів і спортзалів;
  • відвідування освітніх занять у групах не більше ніж 10 людей, наприклад, розпочнуть роботу автошколи;
  • запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

 

Раніше ми повідомляли, коли відновить свою роботу залізничний транспорт та чи здорожчають квитки після карантину?

Про такі послаблення під час брифінгу повідомив заступник очільника МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.  «Щодо басейнів і спортзалів найближчим часом, буквально сьогодні-завтра, на сайті МОЗ будуть розміщені рекомендації щодо протиепідемічних норм, які повинні бути забезпечені у разі, коли власники вирішать відкрити спортзал або басейн», — додав Ляшко.

Він також зазначив, що раніше МОЗ не розглядало можливості відкриття басейнів на третьому етапі послаблення карантину, однак нові дані щодо можливості поширення збудника коронавірусу через воду дозволили переглянути таке рішення.
Повноцінна робота ресторанів і закладів громадського харчування можлива з 10 червня. МОЗ із розумінням ставиться до підприємців, але епідеміологічна ситуація не дозволяє зробити це раніше. Відкриття дитячих таборів можливе на останньому етапі виходу з карантину, щоб ризик коронавірусної інфекції був максимально низький.

Такі результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 26 травня. МОЗ заздалегідь надасть рекомендації щодо умов відкриття та діяльності цих дитячих закладів.

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діє так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні
 

На Козятинщині 13 випадок коронавірусу
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up