«У нас ще ніколи, навіть взимку, не було такої кількості пневмоній»

«У нас ще ніколи, навіть взимку, не було такої кількості пневмоній»
 • Яка ситуація із захворюваністю на КОВІД в Козятині та районі та які школи району нині на самоізоляції, а які уже повернулися до нормальної роботи. Про це говорили сьогодні, 14 вересня, у Козятинській райраді під час засідання техногенної комісії.

Як повідомив на засіданні техногенної комісії Козятинської районної ради завідувач Міськрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук за вихідні дні на Козятинщині захворіло ще 10 осіб: троє мешканців міста і сім людей з району. Хворіють переважно працюючі люди різних професій та діти в школах. 

– На сьогодні,  –  каже Леонід Олександрович, – із початку епідемії зафіксовано 162 випадки зараження людей коронавірусною інфекцією, 4 особи померли. Це двоє мешканців міста та  Гурівець і Збаража.  Є тенденція захворюваності на коронавірус. У сільських населених пунктах, якщо брати динаміку два тижні назад, було 24 випадки за тиждень. Наступного тижня – 28 випадків, за минулий тиждень 34 випадки.

Що стосується діагностування. Медична служба працює своєчасно. Хочу зазначити, що в нас значно зросла кількість захворювання на пневмонію. У нас ще ніколи, навіть взимку, не було такої кількості пневмоній.

– Контактних ми не маємо змоги обстежувати в повному обсязі. – продовжує Леонід Олександрович. – Обласна лабораторія перевантажена. А обстеження на антитіла може бути обстежений тільки на 14 день після контакту. Сьогодні проводимо дезінфекцію в працівника прокуратури.

За словами Леоніда Ящука, причиною збільшення кількості хворих є нехтування карантинних правил. Зокрема люди не носять маски та не дотримуються безпечної дистанції. 

– Люди розслабились. Йде виборча кампанія, деякі особи запускають фейки щодо носіння масок, стверджуючи, що ніякого коронавірусу немає. Люди дезорієнтовані в цьому плані, – каже Леонід Ящук. – А щодо контактів дітей – вони однакові що по місту, що по району. Хворіють діти і шкільні працівники.

Яка ситуація по школах району доповіла керівник районної освіти Аліна Діденко

— На сьогоднішній день у нас на самоізоляції 11 клас Махнівської школи. У Миколаївці і Пляховій діти повернулися із самоізоляції до навчання. У Махнівці ще хворіє працівник школи, є багато контактних осіб, які сьогодні визначаються. Поки що навчаємось, – сказала вона

Також керівник районної освіти сказала, що засобів захисту для учнів і працівників освіти було як мінімум на два тижні.  

– Тепер, коли ми сьогодні отримали посилку в «Новій пошті», засобів захисту в районній освіті вистачить більше як на місяць. Дитячі контакти такі як дитячі «обнімашки» ми не в силах заборонити, – підсумувала Аліна Діденко.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (4)
 • Елена Шиян

  Всі обговорюють,а я в телефоні
 • Анонім Анонім

  Звернув увагу на те, що усі (окрім фарбованих жінок), сидячі за столом сиві- сиві. Не пускають молодь до влади, от вона і дремнула світ за очі, подалі від цих пенсіонерів-шахраїв-злодіїв-об\басів.

  Леонід Ящук reply Анонім Анонім

  Якщо у Вас медична освіта і є диплом лікаря -епідеміолога я  з великим задоволення уступлю Вам місце, щоби Ви покерували.....

  Анонім Анонім reply Леонід Ящук

  Ваша "уступка Вашого місця" не має жодного правого значення, Ви юридично не здатні кого-небудь призначити на своє місце. Так що переводити стрілки на особостості, вішати локшину на вуха, включати " нерозуміючого" будете разом з мафіком і діденчихою.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up