У нас залишиться одна лікарня вторинного рівня

У нас залишиться одна лікарня вторинного рівня
Фото з архівів газети
  • Медичні заклади об’єднають.
  • Це вже остаточно.
  • Міська рада на сесії підтримала рішення про реорганізацію Міської лікарні і Стоматологічної поліклініки.
  • Їх приєднають до Центральної районної лікарні.

У п’ятницю, 28 травня відбулася 11 чергова сесія Козятинської міської ради. Того дня обранці вирішували доленосне для Козятина питання — реорганізацію закладів медицини, що належать громаді. Нині таких є чотири. Це — Міська сімейна медицина, що є первинним закладом, і три вторинних — Центральна районна лікарня, Міська лікарня та Стоматологічна поліклініка.

Рішення, яке розгяладали депутати того дня, стосувалося трьох останніх. Воно стояло у порядку денному під номером 13. Відповідно до тексту цього рішення, Міську лікарню та Стоматологічну поліклініку мають реорганізувати, приєднавши до Центральної районної лікарні.

— Механізм приєднання Міської лікарні до ЦРЛ визначений шляхом приєднання. Хоча в цій залі на координаційній раді різні варіанти були. На перший план вийшло стратегічне питання номер один — це збереження статусу опорності. Статус опорності належить безпосередньо ЦРЛ. Звичайно, займатися посяганням на підрив цього статусу, я вважаю, це як мінімум не серйозно. Тому координаційна рада прийняла рішення і я сам особисто віддав свій голос за приєднання, — сказав під час свого виступу Олександр Євтушок, депутат від «Європейської солідарності» і за сумісництвом головний лікар Міської лікарні.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up