У поминальні дні радять дотримуватися санітарних норм та не запрошувати гостей

У поминальні дні радять дотримуватися санітарних норм та не запрошувати гостей
  • Сьогодні, 2 червня, в козятинській РДА  відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  • Розглядали питання про пом’якшення обмежувально - карантинних заходів на території Козятинського району.

Зокрема, враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі, здійснення планових госпіталізацій до козятинської ЦРЛ відтермінували до 15 червня. Таке з рішення прийняли і по відновленню роботи закладів фізичної культури і спорту в районі.

Що стосується обмежувальних заходів на період «Дня Святої Трійці» та поминальних днів у Козятинському районі, комісія дала завдання органам місцевого самоврядування відпрацювати тимчасові правила відвідування кладовищ у період святкових та поминальних днів 6-7 червня 2020 року. В свою чергу забезпечити посилене інформування козятинчан про дотримання санітарних норм та протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ

 

Опитування

Підете на кладовище 6-7 червня?

Також козятинцям рекомендують на період святкових та поминальних днів не запрошувати родичів із областей та районів України з несприятливою епідобстановкою по COVID-19 та з-за кордону, утриматись від поїздок за межі району.

На комісії розглядали щей освітянські питання. А саме, дозволили відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах загальної середньої освіти. Також з першого червня відновили роботу інклюзивно-ресурсних центрів в районі, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочинати здобуття початкової освіти у 2020-2021 навчальному році та зараховуються до закладу освіти вперше.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up