У пошуках цигарки

У пошуках цигарки

Останній тиждень любителі палити стурбовані

З кожним днем знайти цигарки улюбленої марки все складніше. У магазинах залишилися лише дорогі, ментолові та слім. Та й то не усіх марок. Найбільший вибір поки що у “Гроші”. У “Обжорці”, “Еліті”, “Табачку” та “Лотосі” полички для тютюнових виробів спустошені.

Покупці у розпачі запитують продавців: “Чому нема цигарок? Коли буде завіз?” Продавці знизують плечима. Їм самим не відома причина. Постачальники кажуть, що цигарок нема на складах. Деякі пропонують цигарки Львівської фабрики. Вони дешеві, але гірші за якістю.

Припускають різні причини — чергове подорожчення, переділ ринку між виробниками… Кажуть, що до кінця тижня ситуація виправиться.

А поки що курці бігають по магазинах у пошуках “своїх” цигарок або купують те, що є. Користаючись нагодою, до речі, можна спробувати покинути цю шкідливу звичку.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі (1)
  • Ковтун Павел

    чудова нагода кинути палити
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up