Спецтема: карантин

У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям

У Самгородку відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам – афганцям

Сьогодні, 20 червня, в с. Самгородок відбувся мітинг з нагоди відкриття на приміщенні школи пам’ятних дощок загиблим воїнам – афганцям.

— На жаль, неможливо передбачити, що готує доля, але для всіх, кого пов’язали афганські події, вона стала спільною на ціле десятиліття, тільки шлях був у кожного свій, — йдеться на сайті районної ради.


Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.


Почесне право відкрити меморіальні дошки пам’яті Олександра Чернипка та Олександра Сушка було надано голові Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані – Петру Кирилишину та голові Козятинської міськрайонної спілки ветерані війни в Афганістані – Тетяні Драмарецькій .
Протоієрей, благочинний Козятинського району православної церкви України Роман Масира освятив пам’ятні меморіальні дошки та провів панахиду за загиблими воїнами. 


— Пам’ятні дошки знову і знову будь нагадувати учням школи, громаді про мужність, відвагу, честь людей, земляків, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі, — пишуть на сайті райради

Довідково:

Олександр Васильвич Чернипко  був призваний до армії і проходив службу в республіці Афганістан з 26 грудня 1983 року. З честю виконував обов’язок воїна – інтернаціоналіста, мав чимало подяк від командування, а 25 квітня 1984 року рядовий Олександр Чернипко, загинув виконуючи бойове завдання, показавши стійкість та відвагу. За мужність був нагородженим орденом Червоної зірки, посмертно. Похований 2 травня 1984 року на сільському цвинтарі в с. Самгородок, 
Капітан Олександр Миколайович Сушко - військовий льотчик. Проходив службу в республіці Афганістан. Немає подробиць останнього польоту Олександра Миколайовича, але суть в тому, що перестало битися ще одне молоде серце, а Україна недорахувалася свого сина. Його життя обірвалось 30 грудня 1983 року при виконанні свого військового обов’язку.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up