У Сестринівці виховують патріотів

У Сестринівці виховують патріотів

Пройшов мітинг-реквієм “Соборна вільна моя Україна”

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Виховуючи патріотичні почуття у підростаючого покоління, в нашому селі Сестринівка  22 січня 2018 року до цього свята були організовані і проведені різні заходи. Пройшли тематичні виховні години, круглі столи, диспути, бесіди, усні журнали. Вчитель історії на своїх уроках в 5-9 класах ознайомила учнів з цією важливою подією в історії нашої країни. Голова сільської ради Анатолій Левчук, завідуюча клубом Валентина Сас, працівники сільської ради, жителі села, педагогічний колектив школи та  учні 5-11 класів підготували та провели мітинг – реквієм “Соборна, вільна моя Україна” біля пам’ятника М.С.Грушевського. Були покладені вінки до пам’ятника видатному діячу та першому Президентові України М.С.Грушевському.

Офіційно в Україні День Соборності відзначався з 1999 року. Ідея соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У ХVIIІ — початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Московією, Румунією, Австро- Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях кращих вітчизняних мислителів, оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важливою територіальна єдність.

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up